Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

"Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı İş Akışı" Konulu Çevrim içi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

  Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı iş akışının program kapsamındaki okullarımızda nasıl uygulanacağı ile ilgili bilgi alış verişi sağlandı.


Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı Sağlık İşleri Şubesi ve taşra teşkilatında görev yapan İl Sağlık Hizmetleri Sorumlularının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı İş Akışı konularında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılmıştır. Daire Başkanı Özkan AVCI ve Sağlık Hizmetleri Şubesi Koordinatörü Gülcan KILINÇ, toplantıya ev sahipliği yaptı.

Toplantıda "Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı" kapsamında hazırlanan https://sagliklibesleniyorum.meb.gov.tr adresinde; İzleme Değerlendirme formları tanıtıldı. Programın uygulama esaslarını içeren "Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı Eylem Planı"  hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Eylem planı doğrultusunda iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesi, programın etkinliğinin geliştirilmesi bakımından önemli görüldüğüne dikkat çekildi.

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.