Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
Okullarda Kızılay Kulübü Faaliyetlerini Geliştirme Çalıştayı Yapıldı.
![Okullarda Kızılay Kulübü Faaliyetlerini Geliştirme Çalıştayı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/16105850_whatsappimage20231115at15.30.033.jpg)
Ülkemizdeki gönüllülük kültürünü çocukluk döneminden başlayarak geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla, Türkiye Kızılay Derneğinin organizasyonu ile Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı uzmanları ve Türkiye Kızılay Derneği uzmanlarının katılımı ile 13-15 Kasım 2023 tarihleri arasında, Ankara Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünde ''Okullarda Kızılay Kulübü Faaliyetlerini Geliştirme Çalıştayı'' gerçekleştirildi.