Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Okul Sağlığı Hemşireleri İle Çevrim İçi Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

MEB taşra teşkilatında yeni göreve başlayan Okul Sağlığı Hemşireleri ile tanışma ve işleyişler hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Okul Sağlığı Hemşireleri İle Çevrim İçi Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

 

     Bakanlığımız taşra teşkilatında yeni göreve başlayan okul sağlığı hemşireleri ile çalışma usul ve esasları hakkında bilgi paylaşımı amacı ile  çevrim içi bir toplantı düzenledi. Daire Başkanı Özkan AVCI ve Sağlık Hizmetleri Şubesi Koordinatörü Gülcan KILINÇ, toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantıda, yeni göreve başlayan okul sağlığı hemşireleri ile tanışılarak MEB taşra teşkilatındaki işleyiş hakkında detaylı bilgi verildi. Bakanlığımızın okul sağlığı alanında hizmet veren hemşireler arasında iş birliğini artırmayı ve güncel bilgi akışını sağlamayı hedeflendiği önemli bir etkinlik olarak değerlendirildi.

   Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Halk Sağlığı Hemşireliği Öğretim Üyesi Doç.Dr. ESMA ATASOY, toplantıya katılan yeni göreve başlayan okul sağlığı hemşirelerine sağlığın geliştirilmesi ve korunması çalışmalarında görev ve sorumluluklar hakkında bilgilendirme yaptı.

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.