Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

MEB Sağlık Hizmetleri Sunum Kalitesi ve Kapasitesinin Artırılması Semineri Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı koordinesinde İl Sağlık Hizmetleri Sorumlularının katılımıyla, sağlık hizmetleri sunum kalitesi ve kapasitesinin artırılmasına yönelik seminer gerçekleştiriildi. 
MEB Sağlık Hizmetleri Sunum Kalitesi ve Kapasitesinin Artırılması Semineri Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı koordinesinde taşra teşkilatında görev yapan İl Sağlık Hizmetleri Sorumlularının katılımıyla gerçekleştirilen seminerde, okulda sağlığın korunması ve geliştirilmesi çalışmaları, öğrenci merkezli sağlık hizmetleri, program ve projelerin yürütülmesine ilişkin bilgi alış verişi sağlandı. Sahada çalışma esasları dikkat edilecek hususlar ve görev alanımız kapsamında konularda tecrübe paylaşımı yapıldı. Seminere uzaktan bağlantıyla katılan Daire Başkanı Özkan AVCI Sağlık hizmetlerinin kalitesinin her geçen gün artırılmasına yönelik çalışmalar yürüten il sorumlularına teşekkürlerini iletti. "Yeni dönemde yeni proje ve faaliyetlerle sahada sizlerle gücümüzü artırmayı hedefliyoruz." dedi. 

Seminer Sağlık Hizmetleri Şube Koordinatörü Gülcan KILINÇ sunumları ile devam etti. Yeni göreve başlayan Sağlık Hizmetleri Sorumlularının çalışma usul ve esasları, "Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Program" kapsamı gibi birçok konu hakkında bilgi paylaşımı amacı ile değişik oturumlarda alanında uzman katılımcılar sunumlarını gerçekleştirdi. 

 

13-09-202313-09-202313-09-202313-09-2023

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.