Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

MEB İl Sağlık Hizmetleri Sorumluları ile Dönem Değerlendirme Toplantısı Çevrim içi Gerçekleştirildi.

MEB İl Sağlık Hizmetleri Sorumluları ile Dönem Değerlendirme Toplantısı Çevrim içi Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı koordinesinde taşra teşkilatında görev yapan İl Sağlık Hizmetleri Sorumlularının katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı, Daire Başkanı Özkan AVCI ve Sağlık Hizmetleri Şubesi Koordinatörü Gülcan KILINÇ ve MEB İl Sağlık Hizmetleri Sorumlularının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Programı (OSBP)'nın yürütülmesi, okul sağlığının korunması ve geliştirilmesi çalışmaları, öğrenci merkezli sağlık hizmetleri, program ve projelerin yürütülmesine ilişkin bilgi alış verişi, okul sağlığı hemşirelerinin ve diyetisyenlerin iş ve işlemleri, gıda işletmeleri denetimleri ve uygulamaya başlanılan "Çorba ve Meyve Günü" etkinliğinin dönütleri ile ilgili görüşüldü. Sahada çalışma esasları, dikkat edilecek hususlar ve görev alanımız kapsamında güncel bilgi akışı sağlandı.

 

11-03-202411-03-202411-03-2024

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.