Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

MEB AKUB Ekip Liderlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Özkan AVCI, Başkanlık uzmanları ile MEB AKUB Ekip liderlerinin katılımıyla 03.11.2022 tarihinde İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında (AFAD) toplantı yapıldı.  
MEB AKUB Ekip Liderlerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Bakanlığımızca afet ve acil durumlara önleyici bir yaklaşımla etkin ve sürdürülebilir tedbirler alınarak risk ve zararların azaltılması, okul ve kurumlarda muhtemel afet ve acil durumlar için önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması, afet ve acil durum planlarına uygun bir biçimde süreçlerin hassasiyetle yönetilmesi amacıyla yapılan toplantısında, konuşan Daire Başkanı Özkan AVCI, İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri ile koordineli olarak gerçekleştirecekleri eğitim, tatbikat ve diğer çalışmaların önemine değindi.

Toplantıda, AFAD yetkililerince 2022-2023 eğitim öğretim döneminde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ile koordineli olarak ülke genelinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

10-11-202210-11-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.