Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
Koop-İş Sendikası Genel Merkezi Ziyaret Edildi.
İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Özkan AVCI ile Şube Müdürü Muammer SOYLU tarafından 26.04.2022 tarihinde Koop-İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri ziyaret edildi.![Koop-İş Sendikası Genel Merkezi Ziyaret Edildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26172144_fb403399-dad8-4c9e-892f-615cb18a179e.jpg)
Gerçekleştirilen ziyarette, KOOP-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR ve yöneticilerle Bakanlığımız bünyesinde görev yapan işçilerle ilgili konularda görüşmeler yapılarak, Daire Başkanı Özkan AVCI tarafından planlanan çalışmalar hakkında bilgi verildi.