Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

İşçi Hizmetleri Şube Müdürleri Deneyim Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız 81 il Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Hizmetleri Şube müdürlerinin katılımıyla 25 Mayıs 2022 tarihinde iş mevzuatı, yürütülen ve planlanan çalışmalar hakkında deneyim paylaşımı paylaşımı toplantısı gerçekleştirildi.
İşçi Hizmetleri Şube Müdürleri Deneyim Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Daire Başkanımız Sayın Özkan AVCI; Göreve geldikleri 40 gün içerisinde yapılan işlere yeni ne katabilecekleri düşüncesiyle yeni projeler üretmeye çalıştıklarını ifade ederek,  yürütülen uygulamalarda karşılaşılan sorunlara çözüm üretmek amacıyla yakın bir tarihte çalıştay düzenleneceğini ve il İşçi Hizmetleri şube müdürleri ile sorumlu mutemetlere yönelik eğitim yapılmasının planlandığını belitti.

Bakanlığımız merkez teşkilatı İşçi Hizmetleri Şubesi şube müdürü Muammer SOYLU; MEBBİS veri girişlerinde dikkat edilecek hususlar ve 696 KHK ile kadroya geçen işçilerin çalıştırılma usul ve esasları, işçilerin iller arası nakilleri ve izinleri ile diğer hususlar hakkında açıklamalarda bulunarak gelen soruları cevaplandırdı.

26-05-202226-05-202226-05-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.