Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Hijyeni Ölçüm Test ve Analiz Laboratuvarının 1. Gözetim Denetimi TÜRKAK tarafından yapıldı
25/07/2018 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17025 Standardı kapsamında akredite edilen Bakanlığımız İş Hijyeni Ölçüm Test ve Analiz Laboratuvarında TÜRKAK tarafından 1. Gözetim Denetimi yapılmıştır.![İş Hijyeni Ölçüm Test ve Analiz Laboratuvarının 1. Gözetim Denetimi TÜRKAK tarafından yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13141804_IMG_20190910_172713_1.jpg)
Başdenetçi Neslihan ALPER, Denetçiler; Fırat İÇEN, Engin KATIRAĞ ve Bakanlığımız laboratuvar personellerinin katılımıyla 10 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilen denetimde, dökümantasyon ve saha uygulamalarına yönelik süreçler incelenmiş ve denetim başarıyla gerçekleştirilmiştir.