Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Ekipmanları Periyodik Kontrol Uzmanı Kursu Antalya´da Yapıldı
Bakanlığımız Merkez ve Taşra Teşkilatındaki 27 ilde Elektrik ve Makine alanlarında görev yapan mühendis, teknik öğretmen ve teknikerlerin katıldığı “İş Ekipmanları Periyodik Kontrol Uzmanı Kursu” 10-14 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. Kursun açılış programına Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Taşınır İşlemler Daire Başkanı Hasan Hüseyin KOCAKAYA , Bakanlık Sivil Savunma Hizmetleri Koordinatörü Asaf KAYGUSUZ, Bakanlık Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörü Özkan AVCI ve kursiyerler katıldı.![İş Ekipmanları Periyodik Kontrol Uzmanı Kursu Antalya´da Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_04154539_img_20161014_111425.jpg)
5 gün boyunca devam eden kurs, akademisyenler ve sektör uzmanlarının eğitimleri ile uygulamalı eğitimlerle gerçekleşmiştir.