Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
İlk yardım Eğitim Merkezi Mesul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Birimi Daire Başkanlığı Şube Müdürü Özkan AVCI'nın başkanlığında Bakanlığımızın 81 il 82 ilk yardım eğitim merkezlerinde Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında seçilen okullarda uygulanan ilk yardım eğitimlerinin devamlılığının sağlanması konusunda ortaya çıkan sorunların belirlenmesi amacıyla 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde mesul müdürlerin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapılmıştır.![İlk yardım Eğitim Merkezi Mesul Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/25145105_photo_2021-05-25_13-59-45.jpg)