Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

İlçe İSG Büro Yöneticileri İle Çevrimiçi Toplantı Gerçekleştirildi.

İlçe İSG Büro Yöneticilerinin katılımı ile 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Bakanlığımız 2014/16 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Genelgesi ve mer-i mevzuat çerçevesinde yürütülmekte olan iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları kapsamında önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar, eğitimler ve Covid-19 ile mücadelenin sürdürülmesi konuların değerlendirilmesi için 10.06.2020 tarihinde video konferans yoluyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
İlçe İSG Büro Yöneticileri İle Çevrimiçi Toplantı Gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Abdulhamit KARATAŞ, il ve ilçelerde pandemi sürecinde görev yapan İlçe İSG Büro Yöneticisi iş güvenliği uzmanlarına, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve yapılan faaliyetlerin pandemi sürecinin yönetiminde önemli bir yer edindiğini vurguladı. İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörü Özkan AVCI ise önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar hakkındaki bilgiler vererek, genel bir değerlendirme yaptı.

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.