Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
İl İşveren Vekilleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
İl Millî Eğitim Müdürlüğü İşveren vekillerinin katılımı ile 11.12.2020 tarihinde video konferans sistemi aracılığıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.![İl İşveren Vekilleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/11143620_Ekran22.jpg)
Daire başkanı Abdulhamit KARATAŞ ve İSGB Koordinatörü Özkan AVCI ile işveren vekilleri tarafından illerde yürütülen faaliyetler değerlendirilerek, Özkan AVCI tarafından planlanan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapılmıştır.