Genel Müdürlüğümüz Erasmus + Akreditasyonuna Hak Kazanmıştır.
![Genel Müdürlüğümüz Erasmus + Akreditasyonuna Hak Kazanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/22104105_21140149_Europe_Day_Facebook_Post_1090__613_piksel.jpg)
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü faaliyet alanları ile ilgili kurumsal kapasite geliştirebilmemiz için Erasmus+ / KA120-SCH - Akreditasyon süreci başvurumuz onaylanmıştır.
2022 teklif çağrısı döneminde, Erasmus+ programı okul eğitimi alanında Türkiye Ulusal Ajansı'na başvuru yapan 78 kurum arasından uygunluk kriterini taşıyarak kabul edilen 2 kurumdan birisi olmaya hak kazanılmıştır.
Bu kapsamda, çalışmalarımızın Avrupa Birliği standartlarında iş birliği yaparak kurumsal kapasitemizi artırıp, yüksek kalitede hareketlilik projeleri yürütülmesi hedeflenmektedir. 7 ana hedef ve bu hedefleri gerçekleştirecek alt/özel amaçlar belirlenerek hazırlanan, her bir hareketlilik için bir özel amacın gerçekleştirilmesine yönelik planlama yapılmıştır.
![22-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/22104208_21163010_erasmus.jpg)