Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Evlat Aşkına Sıfır Atık Projesi Ödül Töreni Yapıldı.

 Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı'nın proje paydaşı olduğu Evlat Aşkına Sıfır Atık Projesi Ödül Töreni gerçekleştirildi.  
Evlat Aşkına Sıfır Atık Projesi Ödül Töreni Yapıldı.

 Geri dönüşüme katkı sağlayarak ağaç diken, oksijen, enerji üreten, çocuklarına daha iyi bir gelecek sağlamaya çalışan, geleceğini çöpe atmayan, yaşadığımız kainatı israf etmeyen bir nesil için Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı "Evlat Aşkına Sıfır Atık Projesini" başlattı. Proje süresi boyunca Kocaeli ilinde öğrenci ve ailelerine Sıfır Atık Projesi hakkında farkındalık faaliyetleri uygulandı.

Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye girenlere  Başkanlığımız Merkez İSGB Koordinatörü Özkan AVCI, Arge Eğitim Proje Hizmet Birim Yetkilimiz Fatih KINACI, Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun BALABAN, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanı Ünal BOSTAN, Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürü Fehim Rasim ÇELİK ve TEMA Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin TOL tarafından sertifikaları takdim edildi.

 

 

09-07-201909-07-201909-07-201909-07-2019

 

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.