Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
e-İşçi Özlük İşlemleri Çalıştayı Tamamlandı.
Daire Başkanımız Özkan AVCI, Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR, TUHİS Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şerafettin GÜLER, Koop-İş Genel Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreteri Murat TÜRKEKUL, Koop-İş Ankara -1 Nolu Şube Başkanı Yücel YILDIRIM, İşçi Hizmetleri Şubesi yetkilileri ile sendika uzmanlarının katılımıyla 30.05.2022 tarihinde başlayan, süreçler hakkında yaşanan ve yaşanabilecek sorunların ortaya konulduğu ve çözüm önerilerinin sunulduğu "e-İşçi Özlük İşlemleri Çalıştayı" sona ermiştir.![e-İşçi Özlük İşlemleri Çalıştayı Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/02093352_1204c385-9d8c-4333-af2d-2b74bcabbf02.jpg)
Çalıştayda, Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı okul ve kurumlarında görevli geçici ve sürekli işçi personelin özlük ve diğer hakları ile İşçilerin "İşçi Ücret Bordro Modülü"nün geliştirilmesi, "MEBBİS E-Personel Modülü" veri tabanındaki bilgilerin yönetilmesi, işçilerin nakil, fazla çalışma vb. iş ve işlemlerin yürütülmesi, muhtemel sorunlar görüşülmüştür.