Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Balıkesir İlinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile Afet, Acil Durum, Sivil Savunma ve Koruyucu Güvenlik Hizmetleri Denetimleri Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız İş Sağlığı Ve Güvenliği ile Afet, Acil Durum, Sivil Savunma ve Koruyucu Güvenlik Hizmetleri Denetimleri Balıkesir ve İlçelerinde gerçekleştirildi.
Balıkesir İlinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile Afet, Acil Durum, Sivil Savunma ve Koruyucu Güvenlik Hizmetleri Denetimleri Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız adına Okul/kurumlarımızda İş sağlığı ve güvenliği, afet, acil durum, sivil savunma ve koruyucu güvenlik hizmetleri çalışmaların yerinde incelenmesi, denetlenmesi, yönlendirilmesi ve gerekli koordinasyonun sağlanması amacıyla 04-07 Mart 2018 tarihleri arasında Balıkesir´de program gerçekleştirildi.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Abdulhamit KARATAŞ başkanlığında gerçekleştirilen denetim programına İş Güvenliği Uzmanı Ersin KARADAĞ ve Sivil Savunma Uzmanı Hüseyin Gazi YALÇIN katıldı.

Balıkesir ve İlçelerinde çeşitli okullara yapılan ziyaretlerde, çalışanlar ve öğrencilerin yer aldığı çeşitli etkinliklerle, iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen faaliyetler sunuldu. Denetim sırasında, Altıeylül İlçe İSG Bürosunun katkıları ve sınıf öğretmenlerinin rehberliğinde Kadriye Kemal GÜREL İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı iş sağlığı ve güvenliği konulu şiirlerin dinlenmesi yanı sıra, tiyatro hazırlıkları ve öğrencilerimizin evlerinde aldıkları güvenlik önlemleri konusunda da bilgiler alındı.

27-03-201827-03-201827-03-201827-03-201827-03-2018

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.