Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Bakanlığımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

Bakanlığımız merkez teşkilatı birimlerinde yürütülen faaliyetlerin kalite yaklaşımı çerçevesinde, risk tabanlı yönetim anlayışı ile sürdürülmesine katkı sunulması amacıyla 03-07 Ekim tarihleri arasında Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kalite Yönetim Sistemi (KYS) çalışma grubuna yönelik Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi gerçekleştirildi.
Bakanlığımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

 

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, dokümantasyon, risk tabanlı proses yönetimi ve iç tetkik konularının aktarıldığı eğitim programı 5 gün olarak gerçekleştirilmiştir.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire başkanlığı bünyesinde yönetim sistemleri belgelendirme işlemlerini sürdüren Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi, Bakanlığımız merkez teşkilatı birimlerinde yürütülen yönetim sistemi çalışmalarının sürdürülmesi amacıyla eğitimlere devam etmektedir.

 

14-10-2022

 

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.