Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne ISO 9001:2015 Belgesi verildi.

Bakanlığımız Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi tarafından ulusal ve uluslararası standartlara göre yürüttüğü hizmetlerde uygunluk sağlayan, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne Bakanlığımız  "Belgelendirme Hizmetleri Yönergesi" çerçevesinde, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi Genel Müdürümüz İsmail ÇOLAK tarafından Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer YILDIZ'a takdim edilmiştir.
Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne ISO 9001:2015 Belgesi verildi.

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü'nden sonra Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne de görev ve hizmetlerinin yerine getirilmesi esnasında, işlemlerde etkinliği ve verimliliği artırmak, işlemleri hatasız yapmak,  iş mükemmelliğine ulaşarak kaliteli hizmetler sunmak,  çalışanlar ile hizmet alan kişi, kurum ve kuruluşların, ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak; mevzuat düzenlemek, uygulamalara yön vermek, tüm paydaşların katılımını ve bağlılığını sağlayarak, birlikte çalışma kültürünü bir yöntem haline getirmek amacıyla, süreç ve risk yönetimi temeline dayalı, kaliteyi hedefleyen, katılımcı ve gelişime açık bir yönetim anlayışıyla, ulusal ve uluslararası akreditasyon şartları ile bağımsız ve etik ilkeler doğrultusunda, tutarlılık, geçerlilik, tarafsızlık ve güvenirlilik esaslarına uygun olarak ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi verilmiştir.

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.