Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü personeline yönelik TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Hazırlayıcı Eğitimi 01-04 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire başkanlığı bünyesinde yönetim sistemleri belgelendirme işlemlerini sürdüren Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi, Bakanlığımızın çeşitli birimlerinde yürütülen yönetim sistemi çalışmalarının sürdürülmesi amacıyla eğitimlere devam etmektedir.

Bu kapsamda Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından devam eden Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına eğitim desteği sağlanmıştır.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, dokümantasyon, risk tabanlı proses yönetimi ve iç tetkik konularının aktarıldığı eğitim programı 5 gün olarak gerçekleştirilmiştir. Kalite Yönetim Sistemi revizyon çalışmaları için temel teşkil eden Kalite Yönetim Sistemi eğitimlerimiz, Bakanlığımızın diğer birimlerinde de sürdürülmektedir.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı tarafından Yönetim Sistemlerinin yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen bu çalışmalar neticesinde, Bakanlığımızın tüm birimlerinde yürütülen faaliyetlerin kalite yaklaşımı çerçevesinde, risk tabanlı yönetim anlayışı ile sürdürülmesine katkı sunulması amaçlanmaktadır.

04-03-202204-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.