Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
Bakanlığımız İş Hijyeni Ölçüm Test Ve Analiz Laboratuvarı TÜRKAK Akreditasyon Denetimi Yapıldı.
Bakanlığımız iş hijyeni ölçüm test ve analiz laboratuvarı tarafından TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar Standardı kapsamında; aydınlatma, titreşim, kişisel gürültü, ortam gürültü, elektromanyetik, aerosol ve termal konfor paremetrelerinden gerçekleştirilen ölçüm faaliyetleri ve uygulanan kalite yönetim sisteminin etkinliğinin değerlendirilmesi ve laboratuvarımızın akreditasyonu için 10-12.01.2018 tarihleri arasında TÜRKAK tarafından görevlendirilen Başdenetçi Dr. İbrahim Samet KARADAVUT, denetçi Soner OLGUN ve teknik uzman Fırat İÇEN tarafından, Daire Başkanımız Abdülhamit KARATAŞ, Birim Koordinatörü Özkan AVCI, Laboratuvar Yöneticisi Ersin KARADAĞ, Kalite Yöneticisi Gökalp AKDOĞAN ve deney personelleri Sezai BİNGÖL, Hüseyin KÖKTAŞ İsmail KÜÇÜKÇOBAN’ın katılımıyla ilk akreditasyon denetimi başarıyla gerçekleştirilmiştir.![Bakanlığımız İş Hijyeni Ölçüm Test Ve Analiz Laboratuvarı TÜRKAK Akreditasyon Denetimi Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/28112418_f9d16c48-9fdb-477e-a84d-740950cdbda5.jpg)