Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

Bakanlığımız merkez teşkilatı birimlerinde yürütülen faaliyetlerin kalite yaklaşımı çerçevesinde, risk tabanlı yönetim anlayışı ile sürdürülmesine katkı sunulması amacıyla 17-21 Ekim tarihleri arasında Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü,  Kalite Yönetim Sistemi (KYS) çalışma grubuna yönelik Kalite Yönetim Sistemi (TS EN ISO 9001:2015) Hazırlayıcı Eğitimi gerçekleştirildi.
Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Personeline Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001) Hazırlayıcı Eğitimi Kursu Verildi.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, dokümantasyon, risk tabanlı proses yönetimi ve iç tetkik konularının aktarıldığı eğitim programı 5 gün olarak gerçekleştirilmiştir.

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire başkanlığı bünyesinde yönetim sistemleri belgelendirme işlemlerini sürdüren Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi, Bakanlığımız merkez teşkilatı birimlerinde yürütülen yönetim sistemi çalışmalarının sürdürülmesi amacıyla eğitimlere devam etmektedir.

21-10-202221-10-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.