Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Bakanlığımız Afet, Acil Durum Hizmetleri İle Performans ve Denetim Uygulamalarının Gelecek Vizyonu Çalıştayı

Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında görevli, sivil savunma ile iş sağlığı ve güvenliği alanında yeterlilikleri bulunan, sivil savunma ve iş güvenliği uzmanlarının katılımı ile Ankara Çankaya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 19-21 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen çalıştayda mevcut durum analizi yapılarak, Bakanlığımız afet, acil durum hizmetleri ile performans ve denetim uygulamalarının gelecek vizyonu ele alınarak gerekli çalışmalar yapılmıştır.
Bakanlığımız Afet, Acil Durum Hizmetleri İle Performans ve Denetim Uygulamalarının Gelecek Vizyonu Çalıştayı

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Abdulhamit KARATAŞ, Sivil Savunma Koordinatörü Asef KAYGUSUZ ve İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörü Özkan AVCI 'nın açılışına katıldığı çalıştayda; Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı ile okul ve kurumlarında afet ve acil durum yönetimi, sivil savunma, afet ve acil durum, seferberlik ve koruyucu güvenlik hizmetleri ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yerinde denetlenmesi, incelenmesi ve rehberlik yapılması konularında çalışmalar yapılmıştır.

22-01-2021

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.