Merkez İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası" etkinlikleri, bu yıl 4-6 Mayıs tarihlerinde "35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası" olarak düzenlenecektir.
35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası

 "Pandemi Sürecinde İş Sağlığı ve Güvenliğinde Etkin İşbirliği" temasında; 10 ana oturum ve uluslararası konuşmacıların yer aldığı "Pandemide İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Getirilen Küresel Çözümler" paneli ile çevrimiçi olarak yapılacaktır. Bu kapsamda, ulusal ve uluslararası kuruluşların iştiraki ile alanlarında öncü akademisyenler, uzmanlar, özel sektör temsilcileri, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katılmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği uygulamaları bakımından kapsamlı çalışmalar ile bilgi paylaşımının en üst seviyede olduğu bu organizasyona, isghaftasi.ailevecalisma.gov.tr web sitesi üzerinden kayıt olarak tüm iş sağlığı ve güvenliği alanındaki çalışanların katılımı ülkemizin güvenlik kültürünü oluşturmak adına oldukça önemli görülmektedir.

Atatürk Bulvarı No 98 Zemin Kat C Blok Bakanlıklar MEB Beşevler Kampüsü J Blok Yenimahalle /Ankara - (0312) 413 3733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.